Конструкторсько-проектний відділ

В ОТІС ТАРДА, ми вважаємо, що виробничі рішення народжуються не в цехах, а в голові тих, хто розробляє концепт кожного з наших виробничих проектів. Наша компанія – це команда мрійників, мислителів та виконавців.

Ми пропонуємо наші послуги у сфері науково-дослідницьких розробок у відповідності до вимог кожного клієнта, допомагаючи їм бути унікальними та відповідними до вимог індустрії в один і той самий час. Наш R&D готовий до змін, гнучкий та знаходиться в постійному розвитку. Ми докладаємо максимум зусиль до того, щоб лишатись попереду вимог, що їх вимагає галузь, а не йти в ногу з ними. Наші клієнти, стикаються з щоденними викликами стандартів галузі, які змінюються постійно, що змушує нас прямувати до пошуку нових технологічних рішень, які допомагають їм тримати баланс між витратами та технологічністю, а нам – підтримувати своїх замовників в досягненні лідуючих позицій галузі завдяки сумісно розробленим продуктам.

ОТІС ТАРДА пропонує інтегровані виробничі рішення від початкової фази проекту-концепту через надання проектно-інженерної підтримки, до виробництва прототипів й подальшого серійного виробництва.

Проектування електро-механічного обладнання

Підготовка конструкторської документації

Аналіз методом кінцевих елементів

Зниження собівартості обладнання

Проектування технологічного оснащення

Виготовлення прототипів виробів

Термічний аналіз матеріалів

Проектування оснащення для лиття

Вдосконалення обладнання

Пластик

Термовакуумне формування виробів з листкових термопластичних матеріалів

Пропонуючи повний цикл технологічних рішень з пластику, ОТІС ТАРДА використовує у виробництві процес термовакуумного формування компонентів з листових термопластичних матеріалів. Для виробництва методом термовакуумного формування використовується широкий асортимент матеріалів, серед яких полікарбонат, АБС-пластики, акрил та полістирол. Забезпечуючи високий рівень гнучкості виробництва та її реалізацію в кінцевому результаті, ОТІС ТАРДА виконує термовакуумне формування виробів з різними кольоровими рішеннями, значними габаритними розмірами та складної геометричної форми.

Наша компанія має повний спектр технологічних можливостей з виробництва серійних та одиничних термовакуумно-формованих виробів. Наявність повного циклу виробництва пластиків, дозволяє нам виготовляти високоточні матриці (форми) для термовакуумного формування на власних фрезерних оброблювальних центрах з ЧПУ.

На потужностях ОТІС ТАРДА можна виготовляти вироби методом термовакуумного формування з габаритними розмірами до 2500х1500х700 мм, що дозволяє нашій компанії виконувати більшість проектів, які потребують максимального ступеню свободи у виборі замовником форми та габаритів виробів.

Лиття виробів з полідиціклопентадіену (PDCPD) і поліуретану (PU)

Одним з принципів ОТІС ТАРДА завжди лишався виклик, кинутий традиційним технологічним процесам, що стимулює зростання нашої компанії, як лідера пластикового виробництва СНД та Східної Європи.

Саме з цією метою на нашому підприємстві впроваджено та успішно апробовано технологію лиття полідициклопентрадієну (PDCPD-полімеру) та поліуретану (PU) – двокомпонентних полімерів, які дозволяють виконувати великі, якісні вироби з пластику з широким спектром сфер застосування.

PDCPD та PU мають, практично, необмежений потенціал при виготовленні методом RIM-формування (реакційно-ливарне формування), оскільки в останні роки вони використовуються майже усюди у виробництві автокомпонентів (сільськогосподарських машин, тракторів, вантажного та пасажирського транспорту), електричного обладнання, компонентів залізниці, будівельних матеріалів та високотехнологічного медичного обладнання.

Компанія “Отіс Тарда” має повний спектр обладнання, ноу-хау та підготовлений персонал для надання послуг виробництва за RIM-технологіями з полідициклопентрадієну (PDCPD) та поліуретану (PU).

Пресування деталей високим тиском

Досвід нашої компанії разом із використанням інтегрованих технологій формування пластиків під тиском дає нам унікальну можливість пропонувати найбільш сучасні пластикові рішення для транспорту, сільського господарства, енергетичної та медицинської промисловості.

Компанія “Отіс Тарда” активно використовує технології пресування пластиків високим тиском для виробництва корпусів електронного обладнання та зовнішніх деталей високовольтної апаратури з використанням препрегів SMC (поліефірних листових прес-матеріалів з високими показниками міцності та низькою собівартістю) та преміксів ВМС (стеклонаповнених термореактивних прес-матеріалів з широким діапазоном робочих температур і високою швидкістю відкидання).

Технологія прямого пресування високим тиском полягає у наданні потрібної форми виробу під впливом високого тиску, що створюється у прес-формі при темперутарі відкидання матеріалу. Завдяки використанню зовнішнього тиску в пресованому матеріалі відбувається його ущільнення, що позитивно впливає на монолітність та щільність пресованих виробів.

Пресування деталей з композитних матеріалів

На потужностях ОТІС ТАРДА можна здійснювати середньо- та великосерійне виготовлення виробів з композитних матеріалів методом пресування високим та низьким тиском за GMT-технологією. Завдяки сучасним технологіям і підбору оптимального поєднання властивостей композитів, на таких матеріалах можна отримати майже будь-які необхідні механічні, хімічні та видові властивості.

“Отіс Тарда” виконує пресування композиційних матеріалів на основі стеклонаповненого поліпропілену під низьким тиском. При обробці можливе отримання різних варіантів лицьової поверхні – з поліестерних тканин, вінілових матеріалів та інших компонентів на тканинній основі.

Наші спеціалісти в сфері технології виготовлення пластиків здатні підібрати пластики для будь-яких потреб наших партнерів та врахувати при виборі всі побажання клієнта відносно стійкості, еластичності та інших важливих параметрів пресованих пластикових виробів. Для кожного виробу на потужностях “Отіс Тарда” розробляється індивідуальних технологічний процес, який враховує всі аспекти впливу зовнішнього середовища (температура, тиск пресування) і внутрішніх характеристик композитного матеріалу.

Механічна різка та гідрорізка високим тиском

Універсальність виробництва нашої компанії неможливо уявити без широкого спектру суміжних, з виробництвом пластика, технологічних процесів. “Отіс Тарда” має повний спектр виробничого обладнання, яке дозволяє в замкнутому циклі виробництва виконувати механічну різку, гідрорізку, механічний розкрій різних матеріалів

На потужностях “Отіс Тарда” механічна різка виконується обладнанням європейського класу – 5-ти координатних універсальних обрізних центрах з ЧПУ, що гарантує високу якість різу, гладкість кромок та майже повну відсутність зарізів.

Технологія гідрорізки продовжує залишатися однією з найбільш ефективних, гнучких, екологічно чистих та енергоефективних технологій різки широкого спектру матеріалів. Використовуючи одне робоче місце з встановленими гідроріжучим обладнанням, можна обробити величезний об’єм різноманітних за властивостями матеріалів – від наймякших та пластичних, до матеріалів з високим рівнем твердості та жорсткості

Фінішне покриття та фарбування

Для забезпечення найкращої якості продукції, згідно вимог клієнтів, відносно до механічних властивостей та характеристик зовнішнього вигляду, “Отіс Тарда” надає комплексні рішення по фінішному покриттю та фарбуванню своїх продуктів. Маючи повнорозмірну фарбувальну камеру, зібрану за останнім словом техніки, відповідно до новітніх технологічних розробок в сфері лакофарбового покриття, ми надаємо комплексні послуги по фінішному покриттю та фарбуванню для ОЕМ-клієнтів та ведучих галузей промисловості.

Нанесення лакофарбувальних покриттів виконується виключно кваліфікованим персоналом згідно з технологічним процесом. Технологічні карти фарбувального процесу суворо регламентуються після узгодження з замовником. Це дозволяє домогтись найкращих результатів та отримати готові вироби з виключними видовими характеристиками для виробництва та зборки автомобільного, вантажного транспорту, сільськогосподарської та іншої техніки та транспортних засобів.

Металообробка

Наш виробничий ноу-хау, сучасне обладнання від передових світових виробників, потужна команда професіоналів в області проектування та виробництва – все це дозволяє нам утримувати статус передового виробника пластмас, постійно лишаючись на вістрі технічного прогресу, реалізуючи новітні світові практики виробництва та освоюючи нові тенденції в сфері пластикових технологій.

Прямуючи за тенденціями диверсифікації бізнесу та підвищення гнучкості компанії, на ОТІС ТАРДА було прийнято рішення виділити свій експертний досвід металообробки в рамки окремого підрозділу. Підрозділ металообробки на сьогоднішній день залучено до процесів високоякісного лиття та передових практик механічної обробки з ЧПУ.

Механічна обробка

За довгі роки роботи в області інструментального виробництва та металообробки компанією ОТІС ТАРДА був напрацьований значний досвід по виготовленню різноманітних видів металевих виробів для різних галузей промисловості. Виконуємо кваліфікований конструкторський та технологічний супровід.

Роботи виконуються на сучасному обладнанні з ЧПУ виробництва HAAS, MECOF, LITZ, KOVOSVIT MAS, AWEA, Mitsubishi, TAKISAWA

Підприємство виконує замовлення по одиничному, дрібно- та середньосерійному виробництву та ремонту виробів на сучасному обладнанні з ЧПУ і універсальному оснащенні:

 

 • фрезерна 3-5-координатна ЧПУ-обробка деталей;
 • токарська ЧПУ-обробка;
 • електроерозійна 4-х координатна ЧПУ-обробка;
 • універсальна круглошліфувальна обробка;
 • універсальна  плоскошліфувальна обробка;
 • універсальна токарсько-карусельна обробка;
 • термообробка невеликих деталей;
 • Висока якість виконуваних робіт забезпечується контролем на всіх стадіях виготовлення, використанням 3D контрольно-вимірювального обладнання та апаратів динамічного балансування від передових світових виробників контрольно-вимірювального обладнання.
 • електроерозійна 4-х координатна ЧПУ-обробка;
 • універсальна круглошліфувальна обробка;
 • універсальна  плоскошліфувальна обробка;
 • універсальна токарсько-карусельна обробка;
 • термообробка невеликих деталей;

Виробництво технологічного оснащення

В додаток до всього різноманіття своїх виробничих потужностей, ОТІС ТАРДА пропонує своїм клієнтам цілий ряд послуг з виготовлення оснащення для прототипів і серійних виробів.

Не завжди клієнти мають можливість оцінити вигляд готового виробу з паперового креслення або 3D-моделі. Не завжди вдається зрозуміти реальні характеристики готового виробу, не проводячи реального математичного моделювання. Однак і в такому випадку є ризик непередбачуваних результатів, які можуть негативно позначитись на продуктивності або якості готового виробу.

Приймаючи все це до уваги, а також базуючи на значному досвіді ведення міжнародного бізнесу в сфері виробництва, компанія “Отіс Тарда” пропонує своїм клієнтам максимізувати свої можливості, мінімізуючи ризики. Ми виготовляємо прототипи та дослідні зразки для будь-яких секторів промисловості – автотранспортної, сільськогосподарської, енергетичної, машинобудівної, медичної та інших галузей

Компанія “Отіс Тарда” пропонує своїм потенційним та існуючим клієнтам повний цикл розробки та виробництва дослідного оснащення та оснащення для зразків виробів, а також подальшого доопрацювання як оснащення, так і виробів для запуску виробів в масове виробництво.

Інжиніринг

Розробка технологічного та серійного оснащення

Висококваліфікований інженерно-конструкторський потенціал ОТІС ТАРДА – його конструкторська команада – щодене знаходиться в пошуках передових рішень в сфері виробництва готових виробів, обробки виробів з пластику, металу та дерева. Розробка проходить на сучасному обчислювальному обладнанню з використанням ряду CAD та CAM інструментів.

Реалізуючи проекти з розробки продуктів ми націлені на повний спектр проектування, випробувань, виготовлення прототипу оснащення та серійного технологічного оснащення з однією кінцевою метою – отримання готового продукту із попередньо закладеними властивостями та видатними характеристиками якості.

Професійний колектив інженерів-конструкторів компанії ОТІС ТАРДА пропонує рішення з розробки технологічного оснащення будь-якої складності з використанням CAD, CAM. CAE-систем. Після завершення циклу проектування, проводиться симуляція процесу формоутворення і/або заливки виробів з допомогою САЕ-систем. Потім проводиться повний аналіз технологічного процесу виробництва деталі.