О компании

ТОВ “Отіс Тарда” (ОТІС ТАРДА) – лідер у виробництві промислових та побутових пластиків. Компанія має статус одного з найпотужніших виробників полімерних виробів в Східноєвропейському регіоні.

Наше підприємство – це сучасне, високотехнологічне та мобільне виробництво з 20-ти річним досвідом роботи в сфері розробки і поставки готових рішень з пластиків для внутрішньої та зовнішньої обробки транспортних засобів, високоточного медичного обладнання, конструкцій залізничного транспорту, а також широкої номенклатури виробів виготовлених з пластикових і композитних матеріалів.

Маючи повний, замкнутий цикл виробництва продукції від вихідного сировинного пластику до готового виробу, наша компанія впродовж довгого часу займає провідні позиції в виготовленні виробів з ABS-пластику, полікарбонату (РС), полістиролу (PS), акрилу і наповненого склом поліпропілену методами термовакуумного формування і пресування тиском. Можливості виробництва доповнюються технологічними рішеннями з реактопластичних матеріалів (полідіціклопентадіен, поліуретан) з подальшим фінішним покриттям.

ОТІС ТАРДА володіє потужностями для реалізації вертикальної та горизонтальної механічної обробки деталей з ЧПУ, а також виробництва модельного та серійного оснащення для будь-яких виробів.

Система менеджменту якості, сертифікована за стандартом ISO 9001-2015 ще раз підтверджує незмінно високі стандарти роботи компанії в галузі та безкомпромісну відданість розвитку та росту.

Тимошенко Андрій Олександрович

Генеральний директор

Леськів Ярослав Володимирович

Головний інженер

Чулаков Серій Миколайович

Заступник генерального директора

Федорів Денис Олександрович

Адміністративний директор

Котегов Володимир Юрійович

Директор з розвитку

Чинніков Станіслав Сергійович

Головний конструктор

Тимошенко Володимир Олександрович

Фінансовий директор

Тимошенко Любов Олександрівна

Начальник відділу просування та маркетингу

Історія

Вся історія компанії ОТІС ТАРДА – це поступове зростання та досягнення нових висот у виробництві. Сьогоднішній статус компанії-лідера галузі виробництва пластику для сільськогосподарської, автотранспортної, медичної та енергетичної промисловості був досягнутим не за один день. І тривала, але багата історія нашої компанії – ще одне тому підтвердження.

Розпочавши свій шлях в 1992 році одразу після розвалу СРСР, в досить нестабільних політичних та економічних обставинах, з маленької виробничої ділянки, з більш ніж 15 працівниками, компанія ОТІС ТАРДА пройшла довгий шлях розвитку і становлення бізнесу – від перших проектів з вироблення пластиків до поступового впровадження та освоєння найбільш сучасних процесів виробництва. Ми завжди залишалися вірними своєму основному принципу – висока якість виробленої продукції згідно з жорсткими стандартами та вимогами замовника.

За ці роки наша компанія стала не просто ефективним виробничим підприємством в сфері виготовлення пластикових виробів, але і надійним, креативним та потужним бізнес-партнером, традиційно спираючись на головні цінності – різні напрямки діяльності, значущість інновацій, а також безкомпромісна якість продукції та бізнес-процесів.

На базі будівлі колишнього ДТСААФ був організований перший виробничий майданчик ОТІС ТАРДА. Робота починається зі скромної ділянки виробництва, що містило мінімальну кількість обладнання, розрахованого на менш ніж 10 людей виробничого колективу. Персонал компанії з 12 чоловік працював над першим великим проектом – створення окремих вузлів та компонентів для автомобілів “Таврія” виробництва ЗАТ “ЗАЗ”.

Розширення номенклатури продукції, що випускається. Виробництво компонентів і деталей для нових моделей Таврія 1102/1103/1105. За один рік номенклатура продукції компанії збільшилась на 70%.

Формування на базі ОТІС ТАРДА власного конструкторсько-інжинірингового центру, з метою виконання проектування та запуску у виробництво виробів із різної пластикової сировини будь-якої складності. Розвиток компанії продовжується – відбувається закупка новітніх комп’ютерних систем, оргтехніки, які були необхідні для розробки складних та прецизійних виробів. Цехові потужності починаюсь оснащуватись сучасними токарськими та фрезерними центрами обробки з ЧПУ.

Компанія ОТІС ТАРДА стає гравцем міжнародного ринку виробничих послуг. Компанія встановлює партнерські стосунки з КБ ТОВ “КЗ “Ростсельмаж” з проектування та освоєння деталей екстер’єру та інтер’єру кабін комбайнів ACROS 530/535/560, VECTOR 410/420.

Починається повномасштабне впровадження системи менеджменту якості, підтверджуючого найвищі стандарти виробництва. В ході проведеного аудиту якості компанія успішно підтверджує право на наявність сертифікату, що засвідчує повну відповідність її виробничих практик стандартам якості ISO 9001:2000. Методики і вимоги стандарту стають першою задачею в сфері контролю якості виробничих процесів, а також якості самих виробів.

Компанія ОТІС ТАРДА запускає у виробництво стелі для автомобілів Daewoo Lanos, ВАЗ 21093/21099, що їх випускає ЗАТ “ЗАЗ”. На виробничій ділянці запущено цех пресування виробів під високим та низьким тиском, який було оснащено найсучаснішим пресовим обладнанням від Європейських та Американських виробників.

Освоєно виробництво пластикових деталей екстер’єру тракторів серії 950.3, що їх випускає РУП “МТЗ” (“Мінський тракторний завод”).

На підприємстві створено виробництво деталей з “матеріалу майбутнього” – пластикового полімеру дициклопентадієн, який має значну твердість, чудову стійкість до ударів, не піддається корозії та має широкий діапазон сфер використання. На підприємстві запущена ділянка реакційно-литого формування (RIM).

Починається виробництво пластикових деталей екстер’єру трактора серії 950.1, що їх випускає РУП “МТЗ” (Мінський тракторний завод”).

ОТІС ТАРДА організовує на своїх потужностях цех механічної обробки продукції. Відбувається переформатування оброблювальних центрів, що використовувались раніше. Переоснащення та перебудова виробництва. Купуються оброблювальні центри з ЧПУ ведучих світових виробників (Японія, США, Германія, Чеська Республіка, Корея, Тайвань).

Освоєно виробництво листових пластиків з полікарбонату, ударостійкого полістиролу та АБС-пластику.

Листові пластики виробництва ОТІС ТАРДА починають випускатись під власною торговельною маркою Tardex®.

В процесі розвитку та технічного переоснащення виробництва, потужності підприємства дозволяють виробляти до 3500 тонн листових пластиків різного призначення.

Виконується повна оптимізація систем управління підприємством (ERP) реорганізація виробничих потужностей, систем, служб та системи менеджменту заводу. З метою оптимізації контролю та менеджменту підприємства змінюється його управлінська схема.

Проводиться впровадження програмних продуктів, що стосуються систем адміністративного управління, а також програмних ERP систем на базі 1С 8.2 – управління виробництвом підприємства.

ОТІС ТАРДА виконала революційні зміни в технології виробництва компонентів зовнішньої обробки трактора (капот). Потужна інжинірингова база компанії дозволила розробити і запустити у виробництво прототип виробу, виконаного за RIM технологією (реакційно-ливарне формування) з новітнього полімеру PDCPD. Таке інженерно-технічне рішення позитивно відобразилось на собівартості виробництва цієї лінійки тракторів.

З метою розширення техніко-технічних можливостей виробництва ОТІС ТАРДА було куплено устаткування, що дозволяє впровадити на потужностях компанії технологію лиття під тиском (інжекційного формування).

Таким чином, оновлення обладнання дозволило нам повністтю замкнути виробничий цикл виготовлення виробів з пластику – від сировинного компоненту до готового виробу, за всіма відомими на сьогоднішній день технологіями. До кінця року планується завершення робіт з монтажу та запуску комплексу з фарбування компонентів з автоматичним конвеєром.

В актив нашої компанії включені технології видувного і ротаційного формування, що дозволило розширити асортимент продукції пластиковими ємностями різних об’ємів. Ми займаємо одне з провідних місць серед виробників поліетиленової тари.

Успішно освоєно виготовлення каністр, бочок, барабанів об’ємом 10-80 літрів, ємностей 100-5000 літрів, а також тимчасових дорожніх огороджень, прибережних плавучих конструкції, спеціальних виробів.

Відкрито представництва нашої компанії в містах: Варшава, Вроцлав, Київ.

Розширення географії наших представництв дозволяє оперативно реагувати на запит клієнтів, бути ближче до наших партнерів і забезпечувати необхідний рівень взаємодії.

Ми пишаємося тим, що в кожному представництві ми представлені командою висококласних фахівців, готових реагувати на виклики ринку.

Наша компанія запустила в масове виробництво штабельовані каністри 20 та 22 літрів нового дизайну.

При розробці нового дизайну виробів, крім створення нового оригінального зовнішнього вигляду, велику увагу було направлено на посилення міцності за рахунок оптимальних габаритних розмірів і спеціальної форми бічних ребер жорсткості.

Залежно від потреб Замовників каністра випускається в двох варіантах, а так само в полегшеному і посиленому (по товщині стінки) варіантах.

Побудований новий цех і освоєно технології: каширування плит, виготовлення меблевих фасадів і виготовлення корпусних меблів. Виробництво укомплектовано сучасним обладнанням брендів UNIMAK і BIESSE.

Потужності обладнання дозволяють кашировать до 600 аркушів на добу, а ділянку фасадів здатний виготовляти до 200 м2 готових фасадів на добу.

Запущена автоматизована лінія фарбування виробів з різними видами поверхні (метал, пластик, дерево, композитні матеріали).

Застосування автоматизованої лінії конвеєрного типу дозволяє отримати високу продуктивність (до 500 м2 на добу) і забезпечити фарбування класу «А»!

Якісне фінішне покриття дуже важливо при виготовленні деталей екстер’єру автомобільної та с / г техніки, видимих елементів побутової техніки та торгового обладнання, окремих елементів меблів і т.д.

Наша компанія приступила до виробництва виробів з поліуретану.

Основними перевагами даного матеріалу є:

– високий рівень зносостійкості (в шість разів перевершує гуму за цим показником);

– може експлуатуватися в широкому температурному діапазоні – від -60 ° до + 120 ° С, не втрачаючи при цьому своїх властивостей;

– стійкий до агресивних речовин (бензину, масел, кислот і розчинників);

– висока міцність при цьому низька ціна на виготовлення і ремонт.

Основними напрямками застосування даного матеріалу є виготовлення і ремонт (напилення) роликів, муфт, валів, втулок, бандажів, шківів і т.д.

 

Також в цьому році запущено виробництво терасної дошки 3D.

Вона ідеально підійде для оформлення сучасної заміської тераси, альтанок, або садових доріжок. Дана дошка має глибоку текстуру, насичений колір і більш високі зносостійкі характеристики.

При виробництві терасної дошки використовується менше деревини в порівнянні з виготовленням дерев’яного настилу. Використовуючи терасну дошку, ви зберігаєте природу.

Політика Якості нашої Компанії

ОТІС ТАРДА – сучасне виробництво європейського рівня, що має всю необхідну дозвільну документацію для проведення профільних робіт з проектування, виготовлення деталей з композиційних, термопластичних та інших видів пластикових матеріалів, а також обробки виробів.

Використовуючи суворий вхідний контроль сировини та комерційних компонентів, постійний контроль поточного виробництва та перевірку зразків продукції в лабораторії, а також здійснюючи систематичний контроль якості готової продукції, ОТІС ТАРДА пройшов зовнішній аудит якості, досягнув сертифікації системи менеджменту якості відповідно до сімейства стандартів ISO 9001 (ІСО 9001:2012).

Заводська лабораторія ОТІС ТАРДА забезпечена обладнання, що дозволяє як здійснювати контроль якості вхідної сировини, так і виконувати аналіз готової до відвантаження продукції.

Якість нашої продукції, найвищі стандарти функціонування і сучасна модель менеджменту – не просто слова – це істина філософія нашої роботи та нашого існування, як компанії.

Партнери

Ми пишаємось нашими виробничими ресурсами і можливостями. Ми також впевнені в тому, що маємо найкращу в галузі та найбільш згуртовану команду професіоналів. Зводячи всі фактори разом, ми отримуємо високу якість виготовленої продукції, найкращі експлуатаційні характеристики виробів і, як результат, беззаперечну репутацію лідера галузі.

Для нашої компанії партнерство – не просто факт, який склався сам собою. Ми вважаємо наших партнерів частиною згуртованої сім’ї ОТІС ТАРДА, що мотивує нас на нові досягнення.

ОТІС ТАРДА – високотехнологічне виробництво, яке спеціалізується на процесах лиття, пресування і формування пластикових виробів будь-якої складності, виробництві виробів із різноманітних композитних матеріалів, а також проведенню комплексних прецизійних робіт з механічної обробки. Коло наших виробничих можливостей в сфері виготовлення одиничного, дослідницького та серійного оснащення для будь-яких видів виробів.

Ми пишаємось нашими виробничими ресурсами та можливостями. Ми також впевнені в тому, що маєму накращу і галузі та найбільш згуртовану команду професіоналів. Зводячи всі фактори разом, ми отримуємо найвищу якість виготовленої продукції, найкращі експлуатаційні характеристики виробів і, як результат, беззаперечну репутацію лідера галузі.

Для нашої компанії партнерство – це не просто факт, що склався сам собою. Ми вважаємо наших партнерів частиною згуртованої сім’ї ОТІС ТАРДА, що мотивують нас на нові досягнення.

Наші клієнти

Наші клієнти – наша гордість, наш стимул досягати нових висот, постійно розвиватись, знаходячись на вістрі технічного прогресу. Саме завдяки нашим клієнтам ми прагнемо ставати краще, потужніше, розвивати більш диверсифікований бізнес, щоб відповідати на будь-які виклики наших цільових індустрій.

З портфелем клієнтів, що здебільшого містить ОЕМ та контрактних виробників в різних галузях промисловості, ОТІС ТАРДА має значну підтримку клієнтів автомобільної, медичної та сільськогосподарської галузях. Ми забезпечуємо наших клієнтів послугами з проектування, розробки та інжинірингу в виробництві медичного обладнання, внутрішньої та зовнішньої обробки для цілої низки дорожніх, вантажних та сільськогосподарських машин. Ми пишаємось тим, що маємо широкий список клієнтів, які надали свою підтримку та довіру нашій компанії.

Наші партнери - Постачальники сировини

ОТІС ТАРДА залучена до тісного співробітництва з глобальною мережею постачальників, щоб забезпечити високий рівень якості, ринкової гнучкості та видимості виробничих процесів для наших клієнтів. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками сировини, ретельно обираючи найкращі матеріали, щоб надати нашим клієнтам безкомпромісну якість та максимальну довговічність кінцевого продукту. Ми цінуємо наших постачальників та докладаємо всі зусилля для дотримання ділових стосунків з ними, з такою самою турботою, як і з нашими клієнтами, оскільки ми розуміємо, що початок в сировинному бізнесі передбачає, що зроблено вже половина справи.