Обладнання для медицини та охорони здоров'я

ОТІС ТАРДА постійно тісно співпрацює зі своїми партнерами з медичної сфери по розробці та виробництві сучасного медичного обладнання, яке має суттєвий вплив на медичну практику і, буквально, рятує та захищає життя. Саме наші широкі знання та досвід допомагають нам підтримувати статус провідного постачальника конструкторських послуг з проектування та розробки медичного обладнання. Розробка складних медичних приладів, розробка комплексних систем охорони здоров’я та забезпечення виробничих рішень найвищого класу для наших клієнтів з медичної галузі – це наші основні принципи виробництва.

Наша компанія має унікальні можливості з виконання повного циклу робіт по концептуалізації проектуванню, розробці та прототипуванню повного спектру рішень в сфері медичного обладнання, а також підсистем для КТ та ФАТ/КТ сканерів, а також пластмасових деталей для машин МРТ. Ми прямуємо до того, щоб залучити цінні компоненти GMP в наші рішення для забезпечення тривалого терміну служби та високої ефективності обладнання.

Серед наших клієнтів передові постачальники готових рішень для медичного обладнання, всесвітньо відомих корпорацій, таких як Phillips та General Electric, що знаходяться в безперервному пошуку джерела постачання високотехнологічних рішень для медицини.

Рішення для сільськогосподарського сектору

Вся історія компанії ОТІС ТАРДА – це поступове зростання та досягнення нових висот у виробництві. Статус компанії-лідера, який ми маємо сьогодні, в галузі виробництва пластиків для сільськогосподарської, автотранспортної, медичної та енергетичної промисловості було досягнуто не за один день. І тривала, але багата історія нашої компанії – це ще одне підтвердження цього.

Почавши свій шлях в 1992 році, одразу після розвасу СРСР, в край нестабільній політичній та економічній ситуації, з маленької виробничої ділянки, з не більш як 15 працівниками, компанія ОТІС ТАРДА пройшла довгий шлях розвитку та становлення бізнесі – від перших проектів з виготовлення пластиків до поступового впровадження та освоєння найбільш сучасних процесів виробництва. Ми завжди залишалися вірними своєму основному принципу – найвища якість продукції, що виробляється, згідно з жорсткими стандартами та вимогами замовника.

За ці роки наша компанія стала не просто ефективним виробничим підприємством в сфері виготовлення пластикових виробів, але і надійним, креативним і потужним бізнес-партнером, традиційно спираючись на свої головні цінності – багатовекторність, значимість інновацій, а також безкомпромісна якість продукції та бізнес-процесів.

Серед наших робіт в сфері забезпечення якісними композитними якісними композитними та полімерними виробами транспортної та сільськогосподарської галузей:

  • повний спектр інтер’єрних рішень для місця водія;
  • елементи внутрішньої та зовнішньої обробки даху транспортних засобів, екрани даху;
  • крила, внутрішні полиці багажнику, захисні кожухи, маски та кришки капоту;
  • корпуси охолоджувачів, облицювання для стійок та інші декоративні панелі.

ОТІС ТАРДА має всі можливості для виробництва широкого асортименту продукції для внутрішньої та зовнішньої обробки будь-якого сільськогосподарського транспортного засобу.

Рішення для автомобільної промисловості

ОТІС ТАРДА пишається заслуженим статусом постачальника продукції для автомобілебудування. Ми постачаємо першу лінію для автомобільної індустрії, виготовляючи та відвантажуючи для екстерєру та інтерєру автомобілів від моменту заснування в 1992 році.

Наша компанія пройшла довгий шлях становлення від дрібного виробника окремих пластикових деталей до статусу лідера ринку, здатного виконувати комплексні, великомасштабні проекти. Сьогодні ОТІС ТАРДА може запропонувати своїм клієнтам з автоіндустрії наступний спектр послуг:

  • виробництво деталей екстер’єру (бампери, зовнішні пластикові елементи конструкції, сайдинги);
  • виготовлення деталей та компонентів інтер’єру (дах, елементи панелі приладів, пластикові компоненти рульової колонки та сидінь);
  • виробництво пластикової сировини та напівфабрикатів для автомобільної промисловості.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний цикл робіт з розробки, впровадження, апробації виробів для автомобільної промисловості. Завдяки значному конструкторському потенціалу, наша компанія виконує створення конструкторської документації та моделювання будь-якого проекту для автомобільної індустрії, використовуючи сучасні CAD та CAM- системи.

Наші виробничі можливості по роботі з пластиковими матеріалами ще більш розширюються завдяки ЧПУ механічній обробці, розробці та виробництву оснащення, а також виконанню фінішних робіт по поверхні виробу, що демонструє наші гнучкість в проектуванні, розробці та виготовленні.

Рішення для енергетичної галузі

Усвідомлюючи потребу в розширенні своїх традиційно сильних виробничих практик, ОТІС ТАРДА завжди розглядала необхідні диверсифікації виробництва пластмас. З повним розумінням  та широким досвідом в сфері автомобільних та медичних рішень з пластику, ми торкнулись до нової сфери використання наших виробничих можливостей – електричне та високовольтне обладнання.

В тісному співробітництві з нашими партнерами з енергетичної галузі, ми прийшли до можливості постачання ізоляційних компонентів для повітряних високовольтних ліній електропередач. Виготовлена згідно з високими галузевими стандартами, встановлена, щоб витримувати великі навантаження, імпульсні впливи, дію електричного та механічного навантаження, наша продукція показала високі результати за допустимим навантаженням та високої міцності.

В процесі моделювання і розробки продукції, ми дотримуємось всіх загальних вимог до ізоляції, щоб зберегти цілісність та надійність наших виробів незалежно від суворих погодних умов, зберігаючи при цьому ізоляційні властивості навіть в найскладніших умовах.

Завдяки матеріалам високого класу, узагальненому досвіду від різних областей нашої діяльності, готова продукція відрізняється високою надійністю та економічною ефективністю.

Рішення для залізничного транспорту

Ми зобовязуємось проявляти максимальний професійний рівень в кожній галузі, з якою працюємо. Залізничний транспорт не виключення. Зроблені для роботи в жорстких умовах, спеціально розроблені для задоволення потреб наших найвибагливіших клієнтів, промислові рішення ОТІС ТАРДА для залізниці включають пластикові деталі, оброблені металеві компоненти, повні підвузли, деталі зовнішнього та внутрішнього інтер’єру, які будуть встановлені для одиниць залізничного транспорту.

ОТІС ТАРДА співпрацює з найсильнішими гравцями галузі для виробництва унікальних продуктів, які передбачають повне охоплення потреб наших клієнтів в якісній пластмассі, литих та механічно оброблених металевих деталях, а також позитивному досвіді проектування. Від трамвайних ручок в середині, до складних інтер’єрних рішень, використовуємо для покращення зручності пасажирів – ми ні на секунду не зупиняємось для забезпечення клієнтів кращими матеріалами, передовими виробничими практиками та високою якістю готової продукції.

Наш R&D відділ займається розробкою продукції для залізниці, аналізуючи, оптимізуючи та представляючи свою концепцію бачення нового через процеси модернізації наявної продукції та нововведення в сфері технологій у виробництві пластмас для залізничної галузі.

Інші промислові рішення

Отіс Тарда не обмежує себе завчасно визначеним рядом галузей, з якими можна налагодити співробітництво. Ми завжди знаходимось в пошуках нових можливостей для нашої кваліфікації, досвіда роботи в різних виробничих умовах, що стоять перед нашим R&D відділом. 

Ми надійним постачальник та відповідальний гравець на ринку. ОТІС ТАРДА докладає зусиль, щоб розширити свої бізнес-перспективи в споживчих товарах (рекламна продукція, продукція для мерчендайзінгу, POS-продукція, інш види продукції для маркетингово-рекламних цілей (стелажі, лотки, ложементи).

Ми проявляємо гнучкість та реагуємо на всі нові виклики промисловості. Ми готові інвестувати та збільшувати свою присутність в кожній індустрії, де якість пластмаси та експертний інжиніринг користуються законним попитом.